LamdaTrade надає доступ до безлічі активів, включаючи складні та мало торгівельні цінні папери. Торгівля деривативними продуктами несе значні ризики, які можуть налякати інвесторів.
Перед початком торгівлі складними деривативними продуктами, такими як CFD та валюти, мудрим буде задуматися про те, чи справді ви розумієте, як вони функціонують, та які ризики вони несуть у собі. Також розумно проконсультуватися із фінансовим консультантом перед початком торгівлі цими активами. Важливо, щоб ці інструменти відповідали мінімальному рівню ризику. Не можна занадто підкреслити, що трейдери повинні купувати тільки активи, які відповідають їхнім фінансовим можливостям.
CFD на криптовалюту
Торгівля криптовалютними CFD несе в собі значні ризики, крім того, що сама торгівля CFD має на увазі потенційні ризики. Мінливість цін криптовалют завжди схильна до збільшення волатильності, і при використанні кредитного плеча пов'язана з істотним ризиком втрати капіталу для трейдера. Розумно оцінити актуальні значення криптовалютних CFD та ризики, пов'язані з їхньою торгівлею, до того, як фактично розпочати їхню торгівлю.
Торгівля з кредитним плечем
Просто кажучи, Margin Forex Contracts (контракти на різницю цін валютного ринку з використанням кредитного плеча) та CFD (контракти на різницю) належать до категорії кредитних продуктів. Це означає, що перед відкриттям позицій потрібно внести початковий "маржинальний" депозит. Маржа є невеликим депозитом від фактичної вартості активу. Мінімальна вимога до маржі для відкриття позиції фактично залежить вартості базового активу.
Плече дозволяє трейдеру одержати велику експозицію на фінансових ринках, вклавши порівняно невелику кількість свого капіталу. Це успішно збільшує потенціал прибутку, але збільшує втрати. Плече може працювати на користь трейдера, але може працювати проти нього. Обмежені рухи ринку можуть призвести до збільшення вартості активу. Однак існує значний ризик втрати грошей у більш короткий термін, якщо ці невеликі рухи раптово йдуть урозріз із трейдером. Тому рекомендується використовувати інструменти управління ризиками, такі як автоматичні стоп-лоси, щоб скоротити можливі збитки.
CFDs (Contracts for Difference) є складними активами, і будь-який трейдер високо схильний до ризику швидкої втрати коштів через використання плеча. Майже 26% угод можуть бути неприбутковими. У найкращому інтересі переконатися, що ви повністю розумієте, як працюють CFD, і що ви можете дозволити собі ризик можливої втрати ваших коштів.
Іноземна валюта
Торгівля контрактами на ринку Форекс наражає інвестора на високий рівень ризику, який може підходити не всім. Найчастіше при торгівлі на ринку Форекс використовується "кредитне плече", що означає, що відносно невеликий рух ринку може призвести до значної зміни вартості ваших інвестицій. Перш ніж розпочати торгівлю на валютних ринках, трейдер повинен ретельно продумати, чи має достатній досвід і готовність до ризику. Важливо також враховувати, що трейдер може зазнати збитків від частини або від усіх своїх початкових інвестицій, тому розумно не вкладати більше, ніж він може дозволити собі втратити.
Ф'ючерси
Торгівля ф'ючерсами передбачає зобов'язання купувати або постачати базовий актив за договором у майбутньому або, у деяких випадках, проводити розрахунки у грошовій формі. Вона пов'язана із значними ризиками. "Плече" або "плечовий ефект", що відіграє важливу роль у торгівлі ф'ючерсами, означає, що невеликий депозит може призвести до великих збитків, нарівні з можливими прибутками. Це також означає, що невеликі рухи на ринку можуть призвести до істотних змін вартості вашого активу, що торгується, і це може спрацювати проти інтересів трейдера.
Попередні та майбутні показники
Історичний рух ціни будь-якого активу не гарантує аналогічного результату майбутнього руху. Інвестиційна вартість будь-якого активу може зростати і падати, і в результаті трейдер може виявитися меншими грошима, ніж на початку шляху. Більше того, будь-які прогнози з аналітичних оцінок тих чи інших обставин фінансового ринку не повинні використовуватися як точний індикатор майбутнього руху цін.
Опціони
Існує безліч варіантів з урахуванням унікальних характеристик, які підпадають під низку варіантів.
Купівля опціонів несе менші ризики. Якщо ціна активу рухається у несприятливому напрямку, завжди можна вибрати відмову від опціону. Максимальні втрати обмежені лише премією, а також комісіями та іншими відповідними зборами.
У випадку пут-опціонів ризики вищі, ніж у випадку купівлі опціонів. Трейдер зобов'язаний носити маржу, щоб зберегти своє становище, причому втрати можуть і враховуватимуться з урахуванням отриманих премій. Шляхом створення опціонів ви берете на себе законну обов'язок купувати чи продавати активи у разі, якщо опціони використовують у постійному інтересі. Це не залежить від того, наскільки актив дорогий чи дешевий щодо ціни виконання. Якщо трейдер не має базового активу або має "непокриті опціони на продаж", ризик може бути необмеженим. Писати непокриті опціони мають лише професійні трейдери, і це слід робити лише після ретельного вивчення всіх умов та можливих ризиків.