Торгівельні операції

Торгівельна діяльність – це продаж чи придбання фінансових інструментів з метою отримання прибутку від руху цін у майбутньому. Наприклад, ринок Форекс загалом має сприятливий клімат для інтернет-торгівлі.

Існує кілька видів угод:

  • спекулятивні угоди - купуй дешево, продавай дорого
  • хеджування угод - компенсація потенційних ризиків
  • арбітражні угоди - купівля активу в одного дилера за мінімумом і продаж по іншому максимуму.

Більшість торгових операцій є спекулятивними, але це не означає, що вони є поганими. Саме так працюють сучасні ринки і саме трейдери можуть виявити закономірності. Загалом торгові операції відносяться до діяльності трейдера на міжнародних ринках.

Трейдери повинні покладатися на розуміння конкретних процесів і мати достатньо часу для виконання своїх планів, щоб розумно діяти на ринку і укладати прибуткові угоди, часто надають професійну консультацію, щоб допомогти новачкам зрозуміти, як працює ринок. Учасники ринку поступово набувають розуміння його роботи, але мало хто може приділяти достатньо часу трейдингу, щоб це коштувало того. В результаті розроблено торгових радників, які є доповненнями до торгових терміналів.

Торгові радники – це боти, які допомагають трейдерам

Торгові радники, часто звані торговими ботами, є програмними додатками, створеними для автоматизації дій трейдерів на міжнародному міжбанківському ринку іноземної валюти Forex. Вони здатні виконувати свої завдання без участі людини.

Найбільшою перевагою бота є те, що він працює 24 години на добу, сім днів на тиждень, так само, як ринок Форекс. Він не вимагає жодного відпочинку, відпочинку чи сну.

Система постійно відстежує ринки та обробляє величезні обсяги даних. Жодна людина не здатна виконати майже такий обсяг роботи за такий короткий час. Торгові консультанти можуть торгувати з багатьох рахунків, не жертвуючи при цьому ефективністю.

Звичайно, ця технологія має недоліки, найчастніше з яких є людський фактор — ці боти створені людьми, і як наслідок, вони схильні до помилок, особливо в непередбачених і малоймовірних сценаріях.

Товарні ф'ючерси та опціони

Ф'ючерси та опціони – це два типи торгівельних інструментів. Ф'ючерси — це контракти, укладені з умовою продажу чи купівлі продукту певну дату чи після певної події, тоді як опціони — це контракти, укладені з умовою продажу чи купівлі продукту певну дату чи після певного події.

Коли власник фірми чи акцій хоче продати частину їх, зберігаючи залишок, потрібно опціон на товар. Якщо бізнес починає збитково розвиватися і втрачати гроші, власник може домовитися про угоду (опціон) на продаж частини своїх акцій, щоб позбавитися збиткового бізнесу.

За заданими цінами трейдер може купити (або зателефонувати) та продати (або поставити) базовий актив. Простіше кажучи, ви купуєте право брати участь у різних заходах, пов'язаних з активом, заздалегідь за встановленою ціною.

Існує два види опціонів:

  • Американські, дозволяють вимагати виконання угоди під час існування опціону.
  • Європейські, які дозволяють вимагати завершення транзакції у вказаний день.

Тепер настав час подумати про майбутнє. Ф'ючерси є популярним фінансовим продуктом серед багатьох трейдерів, особливо спекулятивних трейдерів, оскільки покупець знає, що нічого не станеться, допоки контракт не буде підписано.

Товарні ф'ючерси існують для того, щоб допомогти інвесторам уникнути небезпек ринкової торгівлі. Підписуючи договір із заздалегідь обумовленою ціною, ви знижуєте небезпеку непередбачених подій — у майбутньому також потрібна гарантія повернення чи компенсації будь-якого товару у разі виникнення непередбачених труднощів.

Отже, торгові ф'ючерси – це:

  • фінансовий інструмент, який ставить обидві сторони угоди на рівні умови
  • зобов'язання купити або продати базовий актив (акції, валюти, фондові індекси, сировину, дорогоцінні метали тощо)
  • гарантія як захисту від ризиків, так і захисту від втрат

Проаналізуємо торгівлю сировиною

Як сировина враховуються такі продукти:

  • агропродукції: цукор, пшениця, бавовна та ін.
  • енергоносії: нафта, природний газ, бензин тощо.
  • металопродукція: золото, сталь, мідь та ін.
  • товари тваринництва: велика рогата худоба, м'ясо та ін.

На фондових біржах і світових ринках сировина одна із найпопулярніших і затребуваних товарів. Ціни та котирування на сировину також доступні. Головне, на відміну від валют, сировина зазвичай є стабільним інструментом з невеликою кількістю факторів і пояснень для зміни цін.

Оскільки сільськогосподарська сировина має такий високий попит, корпорації, що спеціалізуються на ньому, прагнуть монополізувати його, стягуючи непомірні ціни. Стабільність міжнародної економіки заснована тільки на попиті ринку, що триває, на сировинні товари і пов'язаних з ним показниках. Аналіз та моніторинг товарного ринку також можуть допомогти вам заробити більше грошей.

avatar